info@entegratorsec.com +90 212 909 1 904

E-Arşiv

E-Arşiv Nedir?

E-Arşiv; Entegratör Seç sistemi ile artık daha da kolay. Entegratorsec.com aracılığı ile 70'den fazla entagratörden fiyat teklifi alabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. E-Arşiv sistemine geçiş yapacak olan mükelleflerin en büyük sıkıntılarından biri olan fiyat teklifi alma ve karşılaştırma sorununu ortadan kaldıran sistemimiz, tüm E-Fatura/E-Arşiv mükellefi olacak firmaların kullanımına tamamen ÜCRETSİZ sunulmaktadır. Sizler ihtiyacınız olan E-Arşiv miktarını sisteme giriyorsunuz, ardından hangi ERP firması ile çalıştığınızı sisteme işledikten sonra yapmanız gereken tek şey tek tuş ile 70'ten fazla firmanın size teklif vermesini beklemek. Sistemin en büyük özelliklerinden biri olan fiyat karşılaştırma seçeneği ile size gelen E-Arşiv tekliflerini inceler ve size en uygun firmanın teklifini kabul etmeniz yeterli olacaktır. Sisteme hangi teklifi kabul ettiğinizi belirttikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve E-Arşiv şirketinin sizinle kontak kurmasını beklemek olacaktır. Teklifi kabul ettiğiniz şirket sizinle irtibata geçip size sistem sunduğu teklifi ve sözleşmeyi adresine gönderecek. Böylelikle Entegratörsec.com aracılığı ile en uygun teklifi sunan firmadan E-Arşiv alarak hem maliyetlerinizi aşağıya çekmiş oluyorsunuz hem de diğer firmalarda daha ucuz muydu gibi sorularla uğraşmıyorsunuz. Entegratörsec.com firması E-Arşiv almak isteyen firmalara ücretsiz sunulmaktadır.

Hemen Teklif İste

Bütçe TL

Sizinle Nasıl İletişime Geçilsin ?

Açıklama

{{Description.length > 300 ? 'Açıklama en fazla 300 karakter olabilir!' : ''}}
Kullandığı Yazılım E-Dönüşüm Aylık / Yıllık Miktar İşlem
{{ilan.SoftwareName}} {{ilan.EConversionName}} {{ilan.TypeName}} {{ilan.Quantity}}

E-Arşiv Faturanın avantajları nedir?

e-Arşiv fatura uygulamasına geçen tüm şirketler, tüm faturalarını dijital ortamda oluşturup kanuni süresi boyunca online ortamda saklayabilirler.

e-Arşiv fatura uygulamasına geçen tüm şirketler müşterilerine faturalarını uygun koşullar dâhilinde elektronik ortamda gönderebileceği gibi kâğıt olarak da teslim edebilmektedir.

e-Arşiv fatura uygulamasına geçen tüm şirketler de arşivleme, zaman, işçilik, tasnif gibi maliyetlerinde çok yüksek düzeyde azaltmış olur.

e-Arşiv fatura uygulaması kapsamında düzenlenen faturanın kâğıt çıktısı üzerine kaşe ve imza tatbik edilmesi, faturanın, malın teslimi anında düzenlenmesi ve üzerine “İrsaliye yerine geçer.” ifadesinin yazılması suretiyle halinde teslim edilmesi durumunda ayrıca irsaliye düzenlenmez.