info@entegratorsec.com +90 212 909 1 904

E-Fatura

E-Fatura Nedir?

E-Fatura; Entegratör Seç sistemi ile artık çok kolay. Entegratorsec.com aracılığı ile 70'den fazla entagratörden fiyat teklifi alabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. E-Fatura sistemine geçiş yapacak olan mükelleflerin en büyük sıkıntılarından biri olan fiyat teklifi alma ve karşılaştırma sorununu ortadan kaldıran sistemimiz, tüm E-Fatura mükellefi olacak firmaların kullanımına tamamen ÜCRETSİZ sunulmaktadır. Sizler ihtiyacınız olan E-Fatura miktarını sisteme giriyorsunuz, ardından hangi ERP firması ile çalıştığınızı sisteme işledikten sonra yapmanız gereken tek şey tek tuş ile 70'ten fazla firmanın size teklif vermesini beklemek. Sistemin en büyük özelliklerinden biri olan fiyat karşılaştırma seçeneği ile size gelen E-fatura tekliflerini inceler ve size en uygun firmanın teklifini kabul etmeniz yeterli olacaktır. Sisteme hangi teklifi kabul ettiğinizi belirttikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve E-Fatura şirketinin sizinle kontak kurmasını beklemek olacaktır. Teklifi kabul ettiğiniz şirket sizinle irtibata geçip size sistem sunduğu teklifi ve sözleşmeyi adresine gönderecek. Böylelikle Entegratörsec.com aracılığı ile en uygun teklifi sunan firmadan E-fatura alarak hem maliyetlerinizi aşağıya çekmiş oluyorsunuz hem de diğer firmalarda daha ucuz muydu gibi sorularla uğraşmıyorsunuz. Entegratörsec.com firması E-Fatura almak isteyen firmalara ücretsiz sunulmaktadır.

Hemen Teklif İste

Bütçe TL

Sizinle Nasıl İletişime Geçilsin ?

Açıklama

{{Description.length > 300 ? 'Açıklama en fazla 300 karakter olabilir!' : ''}}
Kullandığı Yazılım E-Dönüşüm Aylık / Yıllık Miktar İşlem
{{ilan.SoftwareName}} {{ilan.EConversionName}} {{ilan.TypeName}} {{ilan.Quantity}}

E-Fatura avantajları nedir?

Maliyetlerden %70 tasarruf sağlarsınız.

Faturalarınızı en hızlı şekilde hazırlama kolaylığına sahiptir. Böylelikle fatura hazırlamak için saatlerce uğraşmazsınız.

Faturalarınızı kaybetme gibi bir sorun yaşamazsınız çünkü artık dijitalde hepsi mevcuttur.

Tahsilatların fatura kesimi ile paralel olması nedeni ile tahsilatınızı hızlandırırsınız.

Ne zaman isterseniz eski faturalarınızı ad, soyad, firma adı, vkn gibi birçok parametre ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir ve böylelikle faturaları saklamak için mekan ve masraf yapmak zorun kalmazsınız.

Tüm Muhasebe programlarınız ile çok kolay entegre edebilirsiniz.

Bir kağıt, bir ağaç. Böylelikle çevre dostudur.

Müşterilerle ve satıcılar arasındaki mutabakat yapmanızı en hızlı ve en kolay düzeye düşürmüş olursunuz.