info@entegratorsec.com +90 212 909 1 904

Teklif İste

E-İrsaliye Nedir?

E-İrsaliye; Entegratör Seç sistemi ile artık daha da kolay. Entegratorsec.com aracılığı ile 70'den fazla entagratörden fiyat teklifi alabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. E-İrsaliye sistemine geçiş yapacak olan mükelleflerin en büyük sıkıntılarından biri olan fiyat teklifi alma ve karşılaştırma sorununu ortadan kaldıran sistemimiz, tüm E-Fatura/E-Arşiv mükellefi olacak firmaların kullanımına tamamen ÜCRETSİZ sunulmaktadır. Sizler ihtiyacınız olan E-İrsaliye miktarını sisteme giriyorsunuz, ardından hangi ERP firması ile çalıştığınızı sisteme işledikten sonra yapmanız gereken tek şey tek tuş ile 70'ten fazla firmanın size teklif vermesini beklemek. Sistemin en büyük özelliklerinden biri olan fiyat karşılaştırma seçeneği ile size gelen E-İrsaliye tekliflerini inceler ve size en uygun firmanın teklifini kabul etmeniz yeterli olacaktır. Sisteme hangi teklifi kabul ettiğinizi belirttikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve E-İrsaliye şirketinin sizinle kontak kurmasını beklemek olacaktır. Teklifi kabul ettiğiniz şirket sizinle irtibata geçip size sistem sunduğu teklifi ve sözleşmeyi adresine gönderecek. Böylelikle Entegratörsec.com aracılığı ile en uygun teklifi sunan firmadan E-İrsaliye alarak hem maliyetlerinizi aşağıya çekmiş oluyorsunuz hem de diğer firmalarda daha ucuz muydu gibi sorularla uğraşmıyorsunuz. Entegratorsec.com firması E-İrsaliye almak isteyen firmalara ücretsiz sunulmaktadır.

En uygun fiyatı almak ister misiniz?

Bütçe TL

Sizinle Nasıl İletişime Geçilsin ?

Açıklama

{{Description.length > 300 ? 'Açıklama en fazla 300 karakter olabilir!' : ''}}
Kullandığı Yazılım E-Dönüşüm Aylık / Yıllık Miktar İşlem
{{ilan.SoftwareName}} {{ilan.EConversionName}} {{ilan.TypeName}} {{ilan.Quantity}}

E-İrsaliye avantajları nedir?

e-İrsaliye, online olarak dijital ortamda gönderileceği için alıcı ve satıcı arasında belge oluşturma süreçlerini kısaltır. Bu sayede düzenleme, kabul etme, ret, kısmi kabul, iade ve bunun gibi yaşanacak bir çok problemlerin hızlıca satıcıya iletilmesine olacak sağlamaktadır.

e-İrsaliye sistemi firmaların kullandığı muhasebe sistemlerinin hepsine entegre edilebileceği için parasal giriş-çıkışların hızını arttırır. En güzel özelliklerinden biride firmalara raporlama kolaylığı getirir.

Bir kağıt irsaliye hazırlamak için harcanan zaman, e-irsaliye sayesinde minumum sürelere düşer. Firmalarda böylelikle zaman ve personelden çok büyük tasarruf sağlar.

Kağıt irsaliyenin oluşturulması, basımı, onaylanması, gönderilmesi ve arşivlenmesi gibi işlemler için harcanan masraflar, e-irsaliye sayesinde çok minimuma düşeceğinden dolayı firmalar maddi olarak büyük tasarruf sağlayacaktır.

Hazırlanan bütün e-irsaliyeler 10 yıl boyunca elektronik ortamda arşivlenir. Böylece irsaliyelerinizi dosyalamanıza ve dosyalarınızı muhafaza edeceğiniz mekanlardan tasarruf sağlamış olursunuz.

Geçmiş zamanlarda hazırlanan irsaliyelerinize ulaşmak için zaman harcamanıza gerek kalmayacak, e-irsaliye sayesinde 10 yıl geriye dönük e-irsaliyenize anında ulaşabileceksiniz.